Fa | En

راهکارهای حذفVOCs

آلودگی هوا یکی از مهمترین معضلات زیست محیطی در زندگی شهرنشینی امروز به خصوص در کشورهای در حال توسعه میباشد به نحوی که این مشکل همواره یکی از کانونهای توجه مسئولین شهری و زیست محیطی بوده است.ترکیبات آلی فرار (VOCs) مایعات یا جامداتی هستند که دارای کربن آلی (کربن متصل به کربن، هیدروژن، نیتروژن یا گوگرد) بوده و با سرعت چشمگیری تبخیر می شوند. این ترکیبات بعد از ذرات معلق بیشترین فراوانی و تنوع نشر را دارا می باشندتركيبات آلي فرار از منابع مختلفي توليد و منتشر ميشوند و ممكن است به طور زيان آوري بر سلامتي، رفاه و عملكرد انسان اثر گذار باشند. بدون شك اولين گام در راستاي كنترل آلاينده ها اندازه گيري و تجزيه ي آنهاست، زيرا بدون آگاهي كامل از كيفيت و كميت آلاينده ها امكان مقايسه با حدود مجاز و در نهايت كنترل آنها عملي نخواهد بود.

گروه شرکت های زیست آزما با همکاری شرکت تکام گروپ اسپانیا (TECAM Group) اقدام به ارائه راهکارهای نوین جهت حذف گازهای آلی فرار ( VOCs ) نموده است .

 

برخی از فرآیندها و صنایع مخاطب :

فرآیند های چاپ
فرآیند رنگ آمیزی
صنایع بسته بندی
فرآیندهای تولید و استفاده از مواد پوششی 
فرآیند های شیمیایی
صنایع تولید پلاستیک و لاستیک
صنایع دارویی
استخر های ماند در فرآیند تصفیه فاضلاب صنعتی

 

 

توضیحات بیشتر

  • خیابان ستارخان ، روبروی برق آلستوم ، خیابان فیاض، پلاک 51
  • 02144267401-3
  • 02144205740
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید